19:43 18.05.2022

Найбільше пропозицій орендних квартир у Київській області, середні ціни в травні знизилися на 22% - OLX

2 хв читати
Найбільше пропозицій орендних квартир у Київській області, середні ціни в травні знизилися на 22% - OLX

Київська область лідирує за кількістю пропозицій орендних квартир в Україні, середня вартість оренди знизилася на 22% порівняно з довоєнним часом і становить 9 тис. грн/міс., випливає з аналітики порталу "OLX Нерухомість".

Так, кількість пропозицій орендних квартир у Київській області на травень 2022 року зросла вдвічі порівняно з лютим і становить понад 41 тис.

За даними OLX, у Києві ціни на оренду однокімнатних квартир знизилися на 20% (до 7,9 тис. грн), двокімнатних - на 43% (до 11,2 тис. грн), трикімнатних - на 49% (до 16,4 тис. грн).

Кількість вільних квартир із початку війни зросла також у Дніпропетровській області - на 11%, при цьому ціни зросли на 45% - до 7,3 тис. грн/міс.

При цьому у низці областей України кількість пропозицій квартир для оренди скоротилася, а ціни значно зросли. За даними порталу, у Львівській області кількість пропозицій у травні скоротилася на 6%, а середні ціни зросли на 73% - до 12,9 тис. грн/міс. На Івано-Франківщині кількість оголошень скоротилася на 38%, середні ціни зросли на 42%, до 7,8 тис. грн/міс. У Хмельницькій області оголошень поменшало на 77% порівняно з довоєнним часом, ціни збільшилися у 2,7 раза - до 8,5 тис. грн.

Зросли ціни на оренду квартир і в Полтавській області - порівняно з лютим середні ціни збільшились на 75%, до 6,9 тис. грн, кількість пропозицій при цьому скоротилася більше ніж удвічі. Також у Черкаській області ціни на оренду зросли на 47%, до 6,1 тис. грн, а кількість оголошень скоротилася на 44% порівняно з довоєнним лютим.

За даними OLX, 49% власників квартир готові надати знижки на оренду квартир, із них на компроміс у 20-40% готові близько половини. Ще понад третина орендодавців готові обговорювати умови оренди індивідуально, 10% - дозволять жити у квартирі більшій кількості людей, із маленькими дітьми або домашніми тваринами.

Крім того, близько 10% орендодавців вирішили віддавати гроші за оренду на благодійність, підтримку армії та гуманітарну допомогу. Близько 8% респондентів надали свою нерухомість для безкоштовного проживання біженцям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес - Мінагрополітики

Moneyveo планує збільшити частку на ринку споживчого кредитування до 14,5-16,5% у 2024 р.

Фінкомпанії з обмеженням ставки за мікрокредитами 1% на добу будуть обережнішими у виборі клієнтів - думка

"Метінвест" у I кв. наростив сплату податків до бюджету України на 70%, до 4,2 млрд грн - СЕО

ПриватБанк перерахував до бюджету майже 50 млрд грн податку на прибуток і дивідендів за 2023 рік

Україна в суботу передавала надлишки е/е Польщі обсягом 1600 МВт-год і обмежувала ВДЕ - Міненерго

Сума завданих збитків унаслідок ворожих обстрілів Курахівської ТЕС становить майже 1 млрд грн - ОВА

Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

Ракетний удар РФ зруйнував ємності з агропродукцією в порту Південний

Кількість офіційно безробітних українців у березні зросла на 8%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА