Інтерфакс-Україна
12:44 07.05.2022

Київ у 2022 році недоотримає третину бюджету - мер

1 хв читати
Київ у 2022 році недоотримає третину бюджету - мер

Міський бюджет Києва через російську агресію недоотримає, за попередніми підрахунками, третину надходжень, тобто понад 20 млрд грн, повідомляє пресслужба мера української столиці Віталія Кличка.

Він зазначив, що точно підрахувати цю суму сьогодні неможливо, тому що війна триває. "По місяцях говорити не зовсім коректно. Бо бюджет складається на рік. Загалом за 2022 рік ми, за попередніми підрахунками, недоотримаємо третину бюджету. Тобто понад 20 млрд гривень. Але, наголошую, це попередні розрахунки", - сказав Кличко в ефірі Радіо "НВ".

Мер зазначив, що наразі економіка міста потроху оживає, повертається до роботи бізнес. Також у столиці зростає відсоток оплати наданих комунальних послуг.

"Наприклад, за березень у столиці за комунальні послуги сплатили 55% киян. І я дуже вдячний їм за це. Бо ці кошти пішли на необхідні матеріали. На зарплату працівникам підприємств, які часто, ризикуючи життям, забезпечують багатомільйонне місто всіма сервісами", - зазначив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 15,5%

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

Бізнес очікує на готову систему еАкцизу включно із застосунком та рештою компонентів

ЄІБ виділив EUR18 млн на енергофективну модернізацію 28 закладів соціальної інфраструктури

Fitch підтвердило рейтинг "Нафтогазу" на рівні "СС"

Репатріацію "нових" дивідендів здійснили вже понад 940 компаній, $23 млн виведені за інвестлімітом – Пишний

Банкіри очікують від НБУ збереження облікової ставки 15,5%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА