Інтерфакс-Україна
16:12 12.04.2022

Євросоюз зацікавлений у збільшенні постачань СПГ із Нігерії

1 хв читати
Євросоюз зацікавлений у збільшенні постачань СПГ із Нігерії

Європейський Союз зацікавлений у збільшенні постачання скрапленого природного газу з Нігерії до Європи, заявила посол ЄС у Нігерії Самуела Ізопі під час зустрічі з менеджментом Nigerian National Petroleum Company Ltd. (Nnpc).

Вона зазначила, що через поточну геополітичну ситуацію в Європі в регіоні зросла зацікавленість у посиленні співпраці з Нігерією, зокрема у питанні потенційного збільшення постачання енергоресурсів.

"Нігерія є четвертим найбільшим постачальником газу до Європи. Принаймні 40% експорту СПГ із Нігерії припадає на Європу. Ми не лише великі клієнти, ми також основні партнери країни у нафтогазовому секторі, тому що у Нігерії також працюють європейські компанії", - зазначила Ізопі, слова якої передано у пресрелізі NNPC.

Головний виконавчий директор NNPC Маллам Меле Кьярі запевнив, що компанія продовжить зміцнювати історичні зв'язки з європейськими компаніями, що працюють у Нігерії, особливо у питанні збільшення постачань газу на світовий ринок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступником голови НБУ став директор його департаменту монетарної політики та економаналізу Лепушинський

Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки

Оптові ціни на свинину наступного тижня знизяться на 5,4% - галузева асоціація

НКРЕКП розгляне тарифи "Укренерго" на 2026р після очікуваного рішення уряду щодо зменшення витрат на технологічні втрати

Мінфін проводить консультації з бізнесом щодо ПДВ для ФОПів - Марченко

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА