Інтерфакс-Україна
20:08 31.03.2022

США мають намір надати Україні $500 млн грантового фінансування

1 хв читати
США мають намір надати Україні $500 млн грантового фінансування

США підтвердили намір надати Україні $500 млн грантового фінансування, повідомило Міністерство фінансів за підсумками онлайн-зустрічі у четвер міністра фінансів Сергія Марченка з Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США в Україні.

"Під час зустрічі представниця Сполучених Штатів підтвердила намір про надання Україні $500 млн прямого фінансування державного бюджету", - зазначило міністерство у релізі на сайті у четвер.

Ці кошти будуть надані на безповоротній основі, додали у Мінфіні.

"Кошти є грантовими, і це особливо важливо з огляду на необхідність вже зараз думати про відновлення країни після нашої перемоги. Сполучені Штати ще раз демонструють, що є нашими надійними друзями та ключовими партнерами", - цитує пресслужба міністра фінансів.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко повідомляв, що до держбюджету надійшло понад $3 млрд від міжнародних партнерів. "Але цього недостатньо. Тому обговорюємо механізм розподілу спецправ запозичення МВФ, які не були використані іншими країнами", - додав він.

 

 

ОСТАННЄ

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

Частина столичного проєкту S1 Terminal працюватиме як готель

Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" до "C" після пропуску купонних виплат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА