16:32 28.03.2022

Країни G7 вважають неприйнятною вимогу платити за газ рублями, закликають її не виконувати

1 хв читати
Країни G7 вважають неприйнятною вимогу платити за газ рублями, закликають її не виконувати

Країни G7 визнали вимогу Росії оплачувати постачання газу рублями явним порушенням контрактів і мають намір закликати компанії не виконувати її, заявив у понеділок на брифінгу міністр енергетики ФРН Роберт Габек.

"Усі міністри G7 повністю згодні з тим, що це буде одностороннє та явне порушення наявних контрактів", - сказав міністр.

Габек упевнений, що "платежі в рублях неприйнятні". "Ми закликатимемо компанії, яких торкнулося це рішення, не виконувати вимог президента Росії Володимира Путіна", - наголосив він.

Раніше в понеділок прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія не безоплатно постачатиме газ у разі відмови європейців платити за пальне в рублях.

Минулого тижня Путін повідомив, що прийняв рішення про переведення оплати за постачання російського газу на експорт до недружніх країн у російські рублі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА