16:22 18.03.2022

МВФ попередньо оцінює падіння ВВП України до 35% у 2022 році - Рашкован

1 хв читати
МВФ попередньо оцінює падіння ВВП України до 35% у 2022 році - Рашкован

Методологія підрахунку Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка враховує такі військові конфлікти, оцінює падіння ВВП через повномасштабну війну Росії проти України до 35% у 2022 році, повідомив заступник виконавчого директора від України у МВФ Владислав Рашкован.

"Виходячи зі схожих військових конфліктів, МВФ має методологію розрахунку попередніх втрат, за нею Україна втратить до 35% ВВП. Але це виходячи з сьогоднішньої ситуації та динаміки останніх декількох днів, коли у нас не найвища інтенсивність обстрілів і є переговорний процес, який суто теоретично може привести до якогось результату", - сказав він в інтерв'ю "НВ".

При цьому фінансист зазначив, що прогнози варто будувати, маючи розуміння кінцевої точки війни, а цього наразі немає ні для України з точки зору руйнувань, ні для країни-агресора з точки зору падіння її економіки через санкційний тиск.

"До того ж наразі переговорна позиція, завдяки зусиллям ЗСУ, у нас очевидно краща, ніж була десять днів тому. Також зрозуміло, що якщо Путін не йтиме на будь-які умови, які для нас будуть зручними, то падіння російської економіки буде ще більшим, і це теж треба враховувати", - наголосив Рашкован.

Джерело: https://biz.nv.ua/economics/chto-proishodit-s-ukrainskoy-ekonomikoy-vo-vremya-voyny-intervyu-nv-50226235.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА