Інтерфакс-Україна
10:55 10.02.2022

Суд відклав розгляд справи Коломойського проти ПриватБанку щодо визнання недійсними п'яти договорів рефінансування

2 хв читати
Суд відклав розгляд справи Коломойського проти ПриватБанку щодо визнання недійсними п'яти договорів рефінансування

Північний апеляційний госпсуд 9 лютого відклав розгляд апеляції ПриватБанку та Національного банку України (НБУ) на рішення суду у справі про визнання недійсними п'яти договорів рефінансування ПриватБанку 2008-2015 років та особистої поруки ексакціонера банку Ігоря Коломойського за цими договорами.

Згідно з повідомленням пресслужби, розгляд справи вкотре було відкладено на невизначений термін у зв'язку з поверненням судом нової апеляційної скарги особи, яка раніше не брала участі у справі.

"Апеляційне провадження у цій справі триває майже 600 днів за законодавчо визначених максимальних 60 днів, що свідчить про грубе порушення процесуального терміну розгляду справи", — процитувала пресслужба керівника напряму ПриватБанку із судової практики та банкрутства Олега Лазовського.

Пресслужба нагадала, що Коломойський, який на той момент був співвласником ПриватБанку, у 2016 році уклав із Нацбанком договори особистої поруки щодо погашення п'яти кредитів рефінансування ПриватБанку, отриманих у 2008-2015 роках.

У квітні 2019 року бізнесмен подав п’ять позовів до НБУ та ПриватБанку, у яких намагається оскаржити зазначені договори рефінансування та свою особисту поруку за цими договорами. У травні 2019 року всі п'ять позовів було об'єднано в одне провадження.

Господарський суд Києва 19 червня 2020 року задовольнив позов Коломойського та визнав недійсним і його особисту поруку за кредитами рефінансування, які ПриватБанк залучив до НБУ у період до націоналізації, і самі кредитні договори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА