Інтерфакс-Україна
20:10 01.02.2022

Держбюджет у січні-2022 перевиконано за доходами на 13,4% від плану

1 хв читати
Держбюджет у січні-2022 перевиконано за доходами на 13,4% від плану

Доходи державного бюджету у січні 2022 року склали 89,1 млрд грн, що на 13,4% перевищують плановий показник та на 34,6% – торішній рівень, свідчать дані Державної казначейської служби (ДКСУ).

Згідно з оприлюдненою у вівторок інформацією, загальний фонд бюджету в січні отримав 78 млрд грн, що на 13,1% понад плану і на 35,5% перевищує показник січня-2021.

Як зазначило казначейство, митниця в січні поточного року принесла 32,3 млрд грн, що на 20,1% понад плану і на 46% вище за показник аналогічного місяця минулого року.

Податкові надходження у січні перевищили план на 11,4% і були вищими за січень-2021 на 29,8%, склавши 43,2 млрд грн.

За даними ДКСУ, відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) у січні збільшилося майже до 18 млрд грн порівняно з 17,3 млрд грн у грудні.

Доходи місцевих бюджетів минулого місяця були на 2,5% нижчими за очікуваний рівень - 27,6 млрд грн, що все ж таки на 25,5% вище за торішній показник за цей період.

Надходження від ЄСВ склали минулого місяця 26,9 млрд грн, що на 16,8% більше, ніж у січні-2020.

Як повідомлялося, доходи держбюджету в 2022 році визначено у розмірі 1,323 трлн грн., зокрема, загальний фонд - 1,182 трлн. грн., витрати - 1,499 трлн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

Ціни на сири не знижуються через 25% націнки торгівельних мереж

Єдиний портал вакансій щодня відвідує понад 2,5 тис. шукачів роботи

Наглядова рада ОГТСУ 4 квітня розгляне звіт першого етапу конкурсу на посаду очільника компанії

НБУ не став продовжувати адмінобмеження P2P переказів 150 тис. грн завдяки жорсткішим самообмеженням ринку

Мінагрополітики розглядає варіанти компенсацій прифронтовим аграріям відміни 30% знижки у перевезенні зерна залізницею

Мінфін понизив ставку потенційних 3,5-річних бенчмарк-ОВДП до 15-15,5% річних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА