Інтерфакс-Україна
15:12 28.07.2021

Юлія Тимошенко закликає на РНБО ухвалити рішення про зниження тарифів на газ утричі

1 хв читати
Юлія Тимошенко закликає на РНБО ухвалити рішення про зниження тарифів на газ утричі

Народний депутат, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає Раду національної безпеки і оборони ухвалити на найближчому засіданні рішення про зниження вартості природного газу для населення втричі.

 "Щодо обіцянки президента скликати РНБО та "зробити все, аби ціни для людей на електроенергію не піднімались"… Добре, звісно, що у владі є особистості, здатні прислухатися до конструктивної критики та слідувати порадам. Погано, що влада спочатку створює проблему, а після того як її тицьнуть носом, береться героїчно боротися зі своїми ж прорахунками", - написала Тимошенко у Facebook у середу.

Вона закликала українську владу прислухатися до думки людей, що дасть їй змогу ухвалювати правильні рішення.

"Тоді й українцям житиметься краще, і РНБО займатиметься властивими їй функціями, а не працюватиме "пожежною командою", руками якої намагаються рятувати країну від непрофесійності виконавчої влади… Оскільки РНБО таки збиратиметься, то, може, там одразу і рішення про направлення на потреби людей українського газу та зниження втричі тарифів ухвалять? Ну, щоби двічі не вставати", - резюмувала нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА