Інтерфакс-Україна
14:27 01.03.2021

Зеленський привітав сім'ї, які першими підписали договори іпотеки з банками у рамках держпрограми "Доступна іпотека 7%"

1 хв читати
Зеленський привітав сім'ї, які першими підписали договори іпотеки з банками у рамках держпрограми "Доступна іпотека 7%"

Президент України Володимир Зеленський привітав дві сім'ї, які першими підписали договори іпотеки з банками у рамках державної програми "Доступна іпотека 7%".

Обидві сім'ї з Херсонщини, але вже тривалий час проживають у столиці.

"Працюватимемо над тим, щоб кредити на житло під 7% були справді доступними для всіх в Україні. Особливо для молодих сімей, які лише стають на ноги і потребують підтримки", - сказав глава держави під час спілкування з сім'ями на всеукраїнському форумі "Україна 30. Розвиток правосуддя".

У рамках форуму Зеленський також поцікавився, які райони сім'ї вибрали для купівлі житла, чи задоволені умовами програми.

Підписання договорів іпотеки відбулося на майданчику всеукраїнського форуму "Україна 30. Розвиток правосуддя" 1 березня.

За умовами програми, об'єктом іпотеки може бути і квартира, і приватний будинок не старше шести років. Кредит надається на термін до 20 років. Максимальна вартість об'єкта - 2,5 мільйона гривень, а сума іпотеки - 2 мільйони гривень. Перший мінімальний внесок - 15%. Іпотечна ставка - 7%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА