16:31 05.02.2021

Міндовкілля встановило ліміти на вилов біоресурсів у 2021 році

2 хв читати
Міндовкілля встановило ліміти на вилов біоресурсів у 2021 році

Набули чинності ліміти й прогнози на вилов біоресурсів у водоймах України на 2021 рік, затверджені міністром захисту довкілля та природних ресурсів Романом Абрамовським.

"Аби підтримувати природний баланс, Міндовкілля щороку затверджує ці ліміти. Для прикладу, цього року популяція піленгаса та калкана азовського побільшала, тож рибалки-промисловики зможуть виловлювати цих риб, та з певними лімітами. Для калкана азовського обмеження – 345 тонн, для піленгаса – 2 000 тонн", - ідеться в релізі відомства.

Згідно з оприлюдненими документами, в Чорному морі, зокрема, ліміт на вилов калкана встановлено на рівні 158 тонн, в Азовському ліміт бичків становить 4,2 тис. тонн, мідій - 18 тис. тонн, зостери - 1 тис. тонн.

Прогноз вилову шпрот у Чорному морі становить 20 тис. тонн, креветки - 750 тонн, барабулі - 920 тонн. Прогноз вилову в Азовському морі тюльки - 37 тис. тонн, хамси - 30 тис. тонн.

У дніпровських водосховищах сумарний ліміт на вилов у шести водосховищах (Київське, Канівське, Кременчуцьке, Кам'янське, Дніпровське і Каховське) становить для плітки - 2637 тонн, плоскирки - 1 236 тонн, судака - 540 тонн.

Сумарний прогноз вилову для щуки встановлено на рівні 129 тонн, сома - 262 тонни, тоді як обмеження на вилов карася сріблястого та тюльки відсутні.

У рибогосподарських водних об'єктах Чернігівської області обмежено вилов ляща на рівні 25,1 тонн, плітки - 9,7 тонн, сома - 1,3 тонни, щуки - 3 тонни.

У внутрішніх солоних водоймах Херсонської області на 2021 рік обмежень на вилов немає.

Сайт держслужби повідомляє також про швидке затвердження режиму рибальства і квоти видобутку водних біоресурсів на 2021 рік.

За даними міністерства, комісія з питань Червоної книги також внесла до щорічного видання документа підуста і виключила рибця звичайного.

Як повідомила Державна митна служба, імпорт свіжої та охолодженої риби в 2020 році в натуральному вираженні зріс на третину порівняно з попереднім роком - із 23 тис. тонн до 30 тис. тонн, у доларовому - на 15,4%, із $141 млн до $162 млн.

Водночас, згідно з її даними, імпорт мороженої риби минулого року становив 271 тис. тонн на суму $365 млн, зменшившись на 5,1% і 3,1% відповідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада знову може дати право Кабміну призупинити виплату за держборгом для реструктуризації - законопроєкт

Нацбанк України заявляє про готовність вжити заходів для забезпечення стійкості валютного ринку

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА