Інтерфакс-Україна
14:35 16.01.2021

"Укрзалізниця" з початку локдауну перевезла близько 1,2 млн пасажирів

1 хв читати
"Укрзалізниця" з початку локдауну перевезла близько 1,2 млн пасажирів

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) з початку локдауну (8 січня) станом на 15 січня 2021 року перевезла в дальньому сполученні 400 тис. пасажирів, у приміському – майже 764 тис., повідомила прес-служба УЗ в суботу.

У компанії зазначили, що "Укрзалізниця" забезпечує курсування поїздів далекого та приміського сполучення під час посиленого карантину в країні з 8 до 24 січня.

"Під час перевезень "Укрзалізниця" забезпечує всі протиепідемічні заходи і закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму і користуватися антисептиком", - йдеться в повідомленні.

В УЗ додали, що для безпеки пасажирів проводиться санітарна обробка вагонів у кожному пункті формування та обробка після кожного рейсу: виконується сухе, вологе прибирання та дезінфекція внутрішніх приміщень вагонів. Особлива увага приділяється поверхням, зокрема поручням, дверним ручкам, раковинам і кнопкам.

На шляху руху поїзда провідники пасажирських вагонів проводять додаткову дезінфекцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА