13:13 23.12.2020

Ціна газу для тепловиків за ПСО в грудні збільшиться на 13,5% - "Нафтогаз"

1 хв читати
Ціна газу для тепловиків за ПСО в грудні збільшиться на 13,5% - "Нафтогаз"

Оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії в рамках покладених на НАК "Нафтогаз України" спеціальних зобов'язань (ПСО) в грудні-2020 збільшиться на 13,5% (на 727,73 грн) порівняно з листопадом - до 6 тис. 103,1 грн/тис. куб. м (без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

"Нафтогаз" нагадав, що ціну газу для виробників тепла розраховують відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №867 від 19 жовтня 2018 року, з урахуванням змін котирувань на європейських газових хабах.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України в квітні 2020 року продовжив до 1 травня 2021 року покладання на НАК "Нафтогаз України" спеціальних зобов'язань із продажу природного газу виробникам теплової енергії.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десятка мереж АЗС у 2024р збільшили виплату податків на 40

СЕО "ArcelorMittal Кривий Ріг" закликав міжнародних партнерів створити СП з АМКР для розвитку видобутку копалин у регіоні

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА