Інтерфакс-Україна
15:12 14.12.2020

Кабмін збільшив Фонд боротьби з COVID-19 на 6 млрд грн - Мінфін

1 хв читати

Кабінет Міністрів збільшив Фонд боротьби з COVID-19 на 6 млрд грн за рахунок перерозподілу деяких видатків держбюджету, повідомило Міністерство фінансів за підсумками позачергового засідання уряду в понеділок.

"Так, із метою запобігання поширенню та подолання негативних наслідків на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 виникла необхідність збільшення видатків Фонду боротьби з COVID-19 за рахунок економії коштів державного бюджету, що прогнозується до кінця 2020 року", - зазначено на сайті Мінфіну.

Згідно з даними міністерства, на 10 грудня 2020 рік касові видатки Фонду становлять 45,5 млрд грн за виділених 66 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обсяги знищеного міні-НПЗ в Мерефі складали менше 1% ринку – директор А-95

Fitch погіршило прогноз зростання світової економіки у 2025 р. до 2,3% з 2,6%

НДУ значно знизив вартість послуг на облік часток ТОВ і ТДВ після скарг підприємців - Магомедов

Голова НКЦПФР бачить завданням держави виконати зобов’язання перед міноритаріями "Укрнафти", "Мотор Січі" та ЗТР

Українські акції ще трохи подорожчали перед розмовою Трампа з Путіним, а євробонди стали в "боковик"

"Метінвест" з 2022р. скоротив борг на $620 млн – СЕО

"Енергоатом" працює над договором про купівлю у Болгарії корпусів реакторів для ХАЕС-3,4 з використанням кредитних коштів – віце-президент

Голова НКЦПФР сподівається на початок виплат клієнтам підсанкційного "Фрідом Фінанс" влітку

Кукурудза у січні-лютому 2025р. стала найбільш експортованим товаром України – 16% у загальній структурі - ДПС

АУБ включила 8 фінкомпаній до "Головної фінансової премії року"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА