Інтерфакс-Україна
15:02 07.10.2020

Мінцифри та Інститут когнітивного моделювання розпочали співпрацю у сфері диджиталізації

1 хв читати
Мінцифри та Інститут когнітивного моделювання розпочали співпрацю у сфері диджиталізації

Міністерство цифрової трансформації України та Інститут когнітивного моделювання уклали меморандум про співпрацю в напрямах цифровізації, інновацій, розвитку цифрової економіки та стратегії створення цифрової держави.

Як зазначено в повідомленні на сайті міністерства, команда інституту працюватиме над стратегічними процесами та побудовою успішного бренду Мінцифри в Україні та світі.

"Інститут когнітивного моделювання та Мінцифри сконцентрують свої зусилля на створенні стратегії просування ідей цифрової трансформації, їх популяризації, підтримці досягнень у сфері диджиталізації та формуванні цифрової держави", - наголошується в повідомленні.

Сторони також співпрацюватимуть в організації всеукраїнських подій, участі в міжнародних заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу України у світі, залученні міжнародних партнерів, розвитку е-бізнесу в Україні, а також прискоренні "диджитал-прориву" держави.

"Ми вже зробили потужний прорив у сфері державних послуг, заощаджуємо час та кошти українців під час оформлення документів, прибираємо черги, бюрократичні процеси та корупційні схеми. Для того щоб цифрова трансформація України відбувалася ефективніше, а продукти та послуги міністерства були добре впізнаваними та зрозумілими для людей, потрібна комунікація на стратегічному рівні", - констатував віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА