Інтерфакс-Україна
17:19 21.09.2020

Транспортування газу через ГВС "Будінце" відновиться вранці 22 вересня - ОГТСУ

1 хв читати
Транспортування газу через ГВС "Будінце" відновиться вранці 22 вересня - ОГТСУ

 ТОВ "Оператор ГТС України" завершило ремонтні роботи на ділянці газопроводу "Лупінг №4", який проходить через газовимірювальну станцію (ГВС) "Будінце" на кордоні зі Словаччиною.

"У повному обсязі приймаються заявки від трейдерів на транспортування газу зі Словаччини до України через ГВС "Будінце" на газову добу 22 вересня, яка розпочнеться завтра о 7:00", - йдеться в повідомленні оператора.

У компанії зазначають, що газопровід - об'єкт підвищеної уваги, оскільки є єдиним маршрутом гарантованих постачань газу з країн ЄС до України. На прохання учасників ринку терміни виконання ремонтних робіт на ньому було скорочено з семи до трьох тижнів.

"Відновлення роботи газопроводу "Лупінг №4" поверне можливість замовникам послуг транспортування використовувати цей газогін для імпорту газу до України в обсягах до 27 млн куб. м/добу гарантованої та до 15,5 млн куб. м/добу переривчастої потужності, з яких 12,2 млн. куб. м/ добу вже заброньовані замовниками до кінця вересня", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

Збір зерна у світі в 2025/26 сільгоспроці може вперше перевищити 3 млрд т - ФАО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА