Інтерфакс-Україна
20:03 24.04.2020

Кабмін створив Антикризовий енергетичний штаб на чолі з прем'єр-міністром

1 хв читати
Кабмін створив Антикризовий енергетичний штаб на чолі з прем'єр-міністром

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні в п'ятницю створив Антикризовий енергетичний штаб на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем.

"Кабмін створив Антикризовий енергетичний штаб на чолі з прем'єр-міністром", - написав народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія надасть Україні понад EUR11 млн на розвиток ірригації, підтримку кооперативів, малих фермерів та інтеграцію в ЄС

Планується запуск подачі заяв від юросіб та держорганів до Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України

Українські акції та євробонди відреагували падінням на розмову Трампа з Путіним

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю, які повертаються з війни

Ціни на цукор в Україні підвищилися і зростатимуть далі - аналітики

Ferrexpo ініціює міжнародний арбітраж проти України через передачу 49,5% ПГЗК АРМА

Деревопереробні підприємства на торгах законтрактували рекордні 94% ділової деревини на II кв.-2025 - "Ліси України"

Здешевлення молока зміцнило позиції вітчизняних сирів на внутрішньому ринку - аналітики

Ferreхpo у 2024 р. зменшило чистий збиток на 41% за зростання виручки на 43,2%

Україна з початку повномасштабної війни втратила 20,5% своїх сільгоспземель

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА