Інтерфакс-Україна
14:42 23.04.2020

НБУ буде готовий приймати у заставу корпоративні облігації з держгарантіями та муніципальні облігації

1 хв читати
НБУ буде готовий приймати у заставу корпоративні облігації з держгарантіями та муніципальні облігації

Національний банк України (НБУ) буде готовий приймати в заставу корпоративні облігації, випущені під державні гарантії, та муніципальні облігації, повідомив голова НБУ Яків Смолій.

"Ми маємо намір розширити перелік прийнятної застави для залучення банками коштів за стандартними інструментами підтримки ліквідності. Ми розглядаємо можливість включення в заставний пул корпоративних облігацій, випущених під державні гарантії, а також муніципальних облігацій", - сказав він під час онлайн-брифінгу в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА