Інтерфакс-Україна
10:46 21.04.2020

Немчінов про Мінекоенерго: Мені здається, що це мало бути два окремих міністерства

2 хв читати

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов вважає, що Міністерство екології та Міністерство енергетики не потрібно було об'єднувати, і зазначає, що новостворене Міністерство енергетики та захисту довкілля (Мінекоенерго) займається вирішенням величезного спектру питань.

"Що стосується Мінекоенерго. Я днями представляв нову виконувачку обов'язків, то, щоб ви розуміли, там вісім чи дев'ять заступників міністрів - це величезний блок питань. У хорошому сенсі слова - це монстр. І тут мені, як кандидату наук з державного управління, а не члену уряду, здається, що це мало бути два окремих міністерства", - сказав Немчінов в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На уточнювальне запитання, чи можливо, не розділяючи міністерство, створити в ньому профільні агентства, міністр зазначив, що це єдина можлива стратегія.

"Нам часто кажуть про британський уряд. Там під міністром може бути 10-15 різних агентств, бюро і всього іншого. Якщо ми до того дійдемо, то тоді має залишатися маленьке міністерство 50-100 осіб, в якому буде 4-5 директоратів політик по 10-15 експертів у кожному. Також буде централізованою бухгалтерія тощо. А всі інші функції будуть, як у нас визначено: в агентстві, службі та інспекції", - зазначив Немчінов.

Водночас міністр наголосив, що він член урядової команди, і як правляча коаліція вирішить, так і буде.

Серед іншого, він заявив, що є прихильником об'єднання Міністерства економіки та Міністерства агрополітики. Також він ніколи не сприймав об'єднання Міністерства культури з Міністерства молоді та спорту.

"Зате об'єднання Мінінформполітики і Мінкульту мені здається дуже правильним рішенням", - наголосив Немчінов.

Повний текст інтерв'ю з Немчіновим буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА