15:47 17.04.2020

"Запоріжсталь" спростовує інформацію про нібито вибух на домні

2 хв читати
"Запоріжсталь" спростовує інформацію про нібито вибух на домні

Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь", один із найбільших платників податків України та Запорізької області, заявляє про неправдиву інформацію про нібито вибух на доменній печі підприємства.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в п'ятницю, у низці ЗМІ та інтернет-спільнотах у соцмережах поширюється недостовірна інформація про нібито аварію, що відбулася на домні підприємства - ця інформація не відповідає дійсності.

"Повідомляємо, що в доменному цеху ПАТ "Запоріжсталь" у штатному виробничому режимі працюють дві доменні печі - №3 і №4. На сьогодні на плановий ремонт зупинено доменну піч №2, тривають ремонтні роботи та прибирання шлаків. У ці дні також закінчено капітальний ремонт доменної печі №5, наразі на підприємстві тривають роботи із виводу металургійного агрегату на його планові параметри", - констатується у прес-релізі.

При цьому наголошується, що підприємство працює у штатному режимі. "Для охочих ЗМІ ми готові організувати візит на виробничу площадку "Запоріжсталі" після завершення карантину, щоб ви могли переконатися, що жодних вибухів і позаштатних ситуацій на комбінаті не було", - резюмується у прес-релізі.

"Запоріжсталь" - одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома й має попит у споживачів на внутрішньому ринку та в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату - високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

"Запоріжсталь" перебуває в процесі інтеграції в групу "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент ставить завдання оптимізувати роботу громад щодо зборів податків – заступник ОП Микита

Молдова до кінця року побудує дві фотоелектростанції на 90 МВт

НКЦПФР хоче заборонити збанкрутілим забудовникам укладати договори з ФФБ

Президентка Молдови вважає, що Придністров'я може отримувати російський газ через Туреччину

Держмолодьжитло планує забезпечити житлом 1,4 тис. ВПО завдяки кредиту від БРРЄ в EUR50 млн

Шмигаль: Ресурс місцевих бюджетів у 2025 році зросте на 15% – до 328 млрд грн

Київ збільшив фонд зарплати на 2,4 млрд грн, насамперед для освітян

Уряд виділяє 8 млрд грн на будівництво магістральних водогонів у Миколаївській області у 2025 р.

При зміні умов торгівлі ЄС та України для української пшениці ймовірно доведеться шукати нові ринки – президент УЗА

Середня ціна біометану при експорті може становити EUR900/тис. куб. м – глава БАУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА