Інтерфакс-Україна
08:11 31.03.2020

Шмигаль розраховує, що ВР розгляне законопроект із поправками до держбюджету-2020 через 7-8 днів

1 хв читати
Шмигаль розраховує, що ВР розгляне законопроект із поправками до держбюджету-2020 через 7-8 днів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що Верховна Рада розгляне законопроект із поправками до державного бюджету на 2020 рік через 7-8 днів.

"Ми хочемо, щоб лікарі, які сьогодні стоять на сторожі життя і здоров'я наших громадян і часто ризикують своїм життям та здоров'ям, отримували не менше, ніж отримують солдати на передовій. Це важливо для нас, і цю вимогу також буде прописано в цьому законі, сподіваюся проголосовано, або навіть упевнений, що буде проголосовано через 7-8 днів", - сказав Шмигаль в ефірі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Прем'єр зазначив, що до сьогоднішнього засідання парламенту не всі депутати мали можливість ознайомиться з документом.

Як повідомлялося, раніше в понеділок законопроект №3279 про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2020 рік" народні депутати відправили на підготовку до повторного першого читання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

MIGA надало EUR185 млн гарантій BNP Paribas та ING Bank для збільшення операцій їх дочірніх банків в Україні

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА