Інтерфакс-Україна
18:26 16.03.2020

Зеленський ініціює обмеження Кабміном експорту продуктів харчування з країни за визначеним урядом переліком

1 хв читати
Зеленський ініціює обмеження Кабміном експорту продуктів харчування з країни за визначеним урядом переліком

Президент України Володимир Зеленський пропонує Кабінету Міністрів України обмежити експорт продуктів харчування з країни за визначеним урядом переліком.

"Обмежити експорт продуктів харчування за визначеним урядом переліком", - сказав він у своєму відеозверненні в понеділок, оприлюдненому на його сторінці у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

Наглядова рада ПІН Банку подала у відставку

АМКУ рекомендує НКРЕКП упорядкувати діяльність "Укренерго" щодо врегулювання небалансів

Бізнес закликає доопрацювати законопроєкт про підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнової сировини

Кабмін вирішив докапіталізувати "Укрфінжитло" ще на 30 млрд грн держоблігаціями

Число вантажівок для міжнародних перевезень за роки транспортного безвізу зросло більш ніж вдвічі – Мінрозвитку

Мінрозвитку планує запустити пілотний проєкт "єЧерги" для легкових авто на початку 2026р.

ЄС безстроково заморозив російські активи - AP

Diligent Capital Partners очолила $12 млн раунд інвестицій у філіппінський необанк Tonik

Україна за 11 міс. значно знизила експорт титановмісних руд, у березні-листопаді поставок не було

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА