17:15 10.01.2020

"Київтеплоенерго" знизило нарахування за опалення та гарячу воду за грудень на 22-23%

2 хв читати
"Київтеплоенерго" знизило нарахування за опалення та гарячу воду за грудень на 22-23%

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" у зв'язку зі зміною ціни природного газу перерахувало обсяг плати за гарячу воду та опалення в грудні 2019 року, зменшивши його на 22-23%.

"У будинках із лічильниками вартість 1 Гкал теплової енергії становитиме 1290,44 грн замість встановленої тарифом вартості 1654,41 грн. Для будинків без лічильників вартість опалення 1 кв. м становитиме 25,32 грн за нормативного тарифу 38,5 грн/кв. м, а з урахуванням температурного коефіцієнта - 32,47 грн. Вартість 1 куб. м гарячої води також зменшиться майже на 20 грн", - повідомило "Київтеплоенерго" з посиланням на директора його структурного підрозділу "Енергозбут" Костянтина Лопатіна на сайті в п'ятницю.

Підставою для перерахунку стала постанова Кабміну №1082 "Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку зі зміною ціни природного газу" від 24 грудня, пояснює КП.

Як зазначають у "Київтеплоенерго", фактична ціна газу в грудні минулого року становила близько 4276,69 грн/1 тис. куб. м замість передбаченої в тарифі 6235,51 грн/1 тис. куб. м.

За розрахунками КП, можливість коригування нарахувань за тепло та гарячу воду відповідно до фактичної ціни газу без перегляду тарифу дала змогу зменшити платежі за ці послуги на 22-23% - у середньому 300-400 грн - залежно від площі квартири та енергоефективності будинку. Перерахунок здійснено всім клієнтам "Київтеплоенерго" на загальну суму понад 320 млн грн.

Як повідомлялося, зниження обсягу плати за тепло та гарячу воду наприкінці грудня 2019 року анонсував прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, посилаючись на ухвалену урядом постанову, що дає змогу на місцях враховувати ринкову ціну на газ під час нарахувань плати за теплову енергію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА