Інтерфакс-Україна
15:39 11.12.2019

Кабмін схвалив правила постачання гарячої води

1 хв читати
Кабмін схвалив правила постачання гарячої води

 Кабінет Міністрів схвалив правила постачання гарячої води, повідомив прем'єр міністр Олексій Гончарук.

"Ми встановили чіткі параметри до якості послуги, зокрема, температура має бути в межах 50-75 градусів за Цельсієм. Крім цього, визначили порядок оплати послуги та типові договори", - написав Гончарук у Telegram-каналі у середу під час засідання уряду.

"Ми переходимо до системи різних видів договорів, з якими кожен будинок має визначитися, і, відповідно до обраного виду договору, буде чіткий алгоритм дій - як і до кого звертатися в разі претензій з боку споживача до якості послуг", - уточнила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак на брифінгу за підсумками засідання уряду.

За її словами, ухвалене рішення дасть змогу Кабміну розробити правила перерахунку вартості всіх видів комунальних послуг у разі надання їх неякісно або в неповному обсязі.

"Це надзвичайно важливе рішення для завершення всього пакета підзаконних документів для реалізації закону про житлово-комунальні послуги", - додала Бабак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступником голови НБУ став директор його департаменту монетарної політики та економаналізу Лепушинський

Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки

Оптові ціни на свинину наступного тижня знизяться на 5,4% - галузева асоціація

НКРЕКП розгляне тарифи "Укренерго" на 2026р після очікуваного рішення уряду щодо зменшення витрат на технологічні втрати

Мінфін проводить консультації з бізнесом щодо ПДВ для ФОПів - Марченко

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА