Інтерфакс-Україна
10:51 30.10.2019

Мінінфраструктури України розробляє проекти чотирьох концесійних доріг

1 хв читати
Мінінфраструктури України розробляє проекти чотирьох концесійних доріг

Міністерство інфраструктури України розробляє проекти концесійних доріг M-06 Львів-Стрий, M-09 Львів-Тернопіль, M-05 Київ - Біла Церква та M-10 Львів-Краковець.

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час Першого інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі у вівторок увечері, відомство готує також пакет концесійних конкурсів у портах "Маріуполь", "Бердянськ", "Одеса" та поромного комплексу в порту "Чорноморськ".

Крім того, за словами Криклія, міністерство допомагає місцевим громадам підготувати концесію аеропортів "Херсон", "Чернівці", "Запоріжжя" та термінал Cargo в аеропорту "Біла Церква". Окрім цього, готуються концесійні проекти залізничних вокзалів Харкова, Дніпра, Хмельницького, Миколаєва та Чопу.

Як повідомлялося, в середині жовтня Мінінфраструктури погодило перелік залізничних вокзалів, які аналізуватимуть експерти Світового банку на предмет їх передачі в концесію, це, зокрема, стосується вокзалу в Харкові, Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі, Івано-Франківську, Хмельницькому та Миколаєві.

У планах АТ "Укрзалізниця" (УЗ, Київ) здати перші вокзали в концесію вже наприкінці 2020 року - на початку 2021 року.

На думку голови УЗ Євгена Кравцова, з одного боку, це допоможе залучити приватні інвестиції для реконструкції вокзальної інфраструктури, з іншого - залізниця матиме партнерів, які допоможуть розвинути процеси ефективного управління активами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

Пальне за два тижні може здорожчати на 2 грн/л, однак його дефіциту не очікується, – директор А-95

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА