Інтерфакс-Україна
15:54 15.10.2019

Апеляційний суд залишив у силі рішення про припинення провадження у справі про банкрутство "Центренерго"

2 хв читати
Апеляційний суд залишив у силі рішення про припинення провадження у справі про банкрутство "Центренерго"

 Північний апеляційний господарський суд у вівторок відмовив у задоволенні скарг кредиторів ПАТ "Центренерго" (ТОВ "Баланс-Груп" і ТОВ "Транснова") на постанову Господарського суду Києва від 19 серпня 2019 року, якою було припинено процедуру банкрутства генкомпанії.

Як повідомила в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат "Баланс-Груп" Інна Корнаухова, кредитори мають намір оскаржити це рішення в Касаційному господарському суді.

"Так, плануємо. Ми хочемо отримати повний текст постанови і на його основі скласти касаційну скаргу", - зазначила адвокат.

Як повідомлялося, провадження у справі про визнання "Центренерго" банкрутом було порушено ще в 2004 році. 19 серпня 2019 року Госпсуд Києва ухвалив рішення задовольнити клопотання Фонду держмайна (ФДМ) і припинити провадження.

ФДМ у жовтні 2018 року оголосив про проведення конкурсу з продажу 78,289% акцій ПАТ "Центренерго" за стартовою ціною 5 млрд 984,992 млн грн. Продаж було призначено на 13 грудня 2018 року. Конкурс мав відбутися за наявності мінімум двох учасників, один з яких - іноземний. Про намір брати участь у конкурсі заявили шість компаній, зокрема і "Баланс Груп", бенефіціаром якої є підозрюваний у розкраданні коштів "Запоріжжяобленерго" екс-нардеп Дмитро Крючков.

З усіх претендентів документи з фінансовою гарантією, згідно з наявними в агентства "Інтерфакс-Україна" даними, подали лише ТОВ "Укрдонінвест" (Київ), бенефіціаром якого є Віталій Кропачов, і білоруське унітарне підприємство "Нафтобітумний завод", що належить найбільшому приватному білоруському нафтотрейдеру "Інтерсервіс".

У листопаді 2018 року "Баланс Груп" зажадало через суд виплати "Центренерго" 1 млрд 58,3 млн грн за прострочення грошового зобов'язання.

"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 - пиловугільних і 5 - газомазутних) на Вуглегірській, Зміївській і Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі належить 78,3% акцій товариства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держслужба зайнятості вперше виплатила ФОПу з інвалідністю компенсацію за облаштування робочого місця

Перехід до проєктного фінансування підвищить безпеку інвесторів в житло - думка

"Укрнафта" тренує власні моделі штучного інтелекту на даних нафтогазовидобутку за 65 років

Китай заборонив місцевим авіакомпаніям прийом поставок літаків Boeing

МЕА під тиском торговельних війн знизило оцінку зростання світового попиту на нафту в 2025 р. на 300 тис. б/д

ЄС опублікує план припинення імпорту російської нафти та газу в травні

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА