Інтерфакс-Україна
11:39 09.09.2019

Проект державного бюджету на 2020 рік Верховна Рада розгляне наступного пленарного тижня 17-20 вересня

1 хв читати
Проект державного бюджету на 2020 рік Верховна Рада розгляне наступного пленарного тижня 17-20 вересня

Верховна Рада розгляне проект державного бюджету України на 2020 року на пленарному тижні 17-20 вересня, повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"На пленарному тижні з 17 до 20 вересня планується розглянути ще 38 питань, зокрема державний бюджет України на 2020 рік", - сказав Разумков на погоджувальній раді керівників фракцій і груп у понеділок у Києві.

Він нагадав, що Кабінет Міністрів України до 15 вересня має внести до парламенту проект Державного бюджету на наступний рік.

"Це дуже великий виклик, як і для самого Кабінету міністрів, так і для нас з вами, для Верховної Ради", - сказав Разумков.

Він висловив сподівання, що під час розгляду проекту держбюджету народні депутати працюватимуть ефективно і плідно.

Голова парламенту повідомив, що календарний план не передбачає традиційної години запитань до уряду дві п'ятниці поспіль (13 і 20 вересня). Разумков пояснив це тим, що Кабмін готує законопроект про держбюджет на 2020 рік.

Він також нагадав, що разом з проектом закону про держбюджет подається звіт про виконання держбюджету поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА