Інтерфакс-Україна
16:51 13.06.2019

Huawei відклав презентацію нового ноутбука через заборону на купівлю компонентів у США

1 хв читати
Huawei відклав презентацію нового ноутбука через заборону на купівлю компонентів у США

Китайський виробник електроніки і телекомунікаційного устаткування Huawei Technologies Co. відклав презентацію нової моделі ноутбуків через обмеження на купівлю компонентів у США.

Голова бізнесу Huawei з випуску споживчих товарів Річард Ю повідомив в інтерв'ю телеканалу CNBC, що компанії доведеться зовсім відмовитися від випуску ноутбука, якщо американські санкції діятимуть протягом тривалого часу.

Наразі Huawei виробляє три моделі ноутбуків, першу було представлено в 2016 році. У них використовується операційна система від Microsoft і мікрочіпи Intel.

Як повідомлялося, Вашингтон обвинувачує Huawei у веденні розвідувальної діяльності в інтересах китайського уряду. На тлі провалу торговельних переговорів минулого місяця президент Дональд Трамп включив Huawei до торговельного "чорного списку", заборонивши продаж їй технологій і комплектувальних без ліцензії Мінторгу США. У відповідь Китай склав свій "список ненадійних юридичних осіб" з іноземних компаній, які припинили постачання до Китаю або ж вчинили інші дії, що завдають шкоди інтересам китайських виробників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступником голови НБУ став директор його департаменту монетарної політики та економаналізу Лепушинський

Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки

Оптові ціни на свинину наступного тижня знизяться на 5,4% - галузева асоціація

НКРЕКП розгляне тарифи "Укренерго" на 2026р після очікуваного рішення уряду щодо зменшення витрат на технологічні втрати

Мінфін проводить консультації з бізнесом щодо ПДВ для ФОПів - Марченко

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА