Інтерфакс-Україна
14:18 11.06.2019

Німецький автобусний лоукостер FlixBus відкриває представництво в Україні

2 хв читати

Німецький автобусний лоукостер FlixBus (Берлін) розширює присутність в Україні, відкриваючи представництво.

"Я дуже радий, що після кількох місяців планування та підготовки ми нарешті можемо оголосити наші подальші плани щодо розвитку в Україні. FlixBus тепер є офіційно зареєстрованою компанією в Україні й має команду в Києві, платить податки до місцевого бюджету", - сказав гендиректор компанії в Польщі та Україні Міхал Леман під час прес-конференції в Києві у вівторок.

Він зазначив, що головними маршрутами компанії є маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії та Угорщини.

Наразі рейси здійснюються тільки з Києва. Однак до кінця 2019 року компанія планує запустити рейси з Харкова, Дніпра, Одеси та Львова. Крім того, FlixBus до кінця цього періоду має намір запустити внутрішні рейси Україною.

"Ми наразі проводимо переговори з нашими партнерами. Ми дивимося, які лінії активніше розвиватимуться. Ми запитуватимемо в нашого партнера, чи є в нього можливість надати автобуси, надати водіїв", - уточнив Леман на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

За даними компанії, вартість квитків (за акційною ціною) стартує від EUR5. Купити квиток можна в застосунку та на сайті компанії.

Перші рейси з України FlixBus почала здійснювати в 2017 році. Станом на червень 2019 року компанія забезпечує щоденне сполучення України з Німеччиною, Угорщиною, Польщею та Австрією. Маршрути здійснює автобусний партнер FlixBus - компанія "Євроклуб".

FlixBus - німецька компанія, яка розвиває автобусні перевезення Європою та США, заснована у 2013 році. Компанія працює за моделлю партнерства з автобусними регіональними перевізниками, які надають свої автобуси й документи на маршрути, а FlixBus займається продажем, маркетингом і керуванням графіками.

Компанія співпрацює з понад 250 регіональними партнерами-перевізниками, котрі мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд. Також компанія має власні автобуси.

На сьогодні FlixВus сполучає маршрутами понад 2 тис. населених пунктів у 29 країнах і здійснює понад 350 тис. рейсів щодня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи сівби зернових за тиждень зросли на 31,9%, проте відставання від посівної-2025 ще більше 20%

Обсяг кредитів у квітні зріс на 2,3%, депозитів – на 2,6% – Нацбанк

Топменеджерка Ощадбанку: ми надаємо позитивне рішення на кредит приблизно 80% проєктів, кредитуємо – 65%

Обсяг імпорту в Україну легкових авто за 4 міс.-2026 скоротився на 14%

Winner має намір придбати приміщення в іноваційному парку UNIT.City

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Міненерго пропонує звільнити від обмежень е/е споживачів під час закупівлі не менше як 60% потреб у розподіленої генерації

Мінекономіки розширило перелік техніки з 15%-ю компенсацією 146 найменуваннями від 13 виробників

Готовність українського бізнесу інвестувати у комплексні системні енергорішення суттєво зросла – директорка RSE Group Ukraine

Надходження податку на нерухомість за 4 міс. зросли на 14,5%, земельного податку - на 14,3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА