Інтерфакс-Україна
22:00 21.05.2019

Мінськ зняв заборону на експорт нафтопродуктів

1 хв читати
Мінськ зняв заборону на експорт нафтопродуктів

Білорусь повністю зняла заборону на експорт нафтопродуктів, заявив голова концерну "Білнафтохім" Андрій Рибаков.

"Заборону на експорт (нафтопродуктів - ІФ) повністю знято", цитує Рибакова держагентство БелТА.

"Регулювання експорту в ручному режимі " Білнафтохім" сьогодні не виробляє, експорт нафтопродуктів йде в автоматичному режимі, немає жодних обмежень", - додав він.

23 квітня Білорусь вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії через надходження неякісної російської нафти.

Проблеми з якістю російської нафти були зафіксовані концерном "Білнафтохім" увечері 19 квітня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засновник Dragon Capital закликає до лібералізації тарифів, дерегуляції та приватизації

Чиста купівля валюти населенням у травні 2026р. скоротилася до $0,29 млрд – мінімуму за рік

Бізнес зможе й надалі використовувати систему е-ТТН для внутрішніх вантажних перевезень - Мінрозвитку

"Сільпо" відкрило під Києвом супермаркет у стилі байкерського лофту

Зливи та паводки стануть проблемою для 2/3 території України до 2050 року – науковиця

Для невідкладного ремонту доріг місцевого значення з резервного фонду держбюджету виділено 3,5 млрд грн – Свириденко

Уряд виділив 3,5 млрд грн з резервного фонду держбюджету на відновлення місцевих доріг – Кулеба

Свириденко: Залучення в Україну іноземної робочої сили розглядається винятково як один із додаткових інструментів подолання дефіциту кадрів

АРМА продовжує управляти часткою фрамдистриб’ютора "Вента ЛТД", яка належала російському "Катрен"

НБУ оштрафував MyCredit на 6,1 млн грн і банк "Авангард" на 2 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА