15:23 25.04.2019

НБУ вважає за доцільне для України розпочати переговори про нову довгострокову програму з МВФ восени

1 хв читати
НБУ вважає за доцільне для України розпочати переговори про нову довгострокову програму з МВФ восени

Національний банк України (НБУ) вважає за доцільне для України розпочати переговори про нову довгострокову програму з Міжнародним валютним фондом (МВФ) восени поточного року, повідомив голова центробанку Яків Смолій.

"Вважаю, що Україна має ініціювати нову програму з МВФ, про яку потрібно розпочинати переговори восени, після завершення чергового перегляду чинної програми, і повернутися до відновлення більш довгострокового співробітництва з МВФ", - сказав він на брифінгу в четвер.

Я.Смолій також повідомив, що за результатами перегляду програми stand-by в травні та листопаді очікується надходження двох траншів по $1,3 млрд кожен.

Нову програму співпраці між Україною і МВФ у рамках механізму stand-by було затверджено 19 грудня 2018 року. Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR2,8 млрд, або майже $3,9 млрд. При цьому SDR1 млрд (майже $1,4 млрд) надано відразу, тоді як решту коштів буде надано за підсумками піврічних переглядів програми в 2019 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики

Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА