Інтерфакс-Україна
14:54 20.03.2019

Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки в Україні вуглеводневих ділянок на умовах УРП

1 хв читати
Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки в Україні вуглеводневих ділянок на умовах УРП

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик констатує інтерес іноземних компаній до розробки вуглеводневих ділянок в Україні на умовах угод про розподіл продукції (УРП).

"Попередньо можу сказати: є зацікавленість із боку американських, британських, норвезьких і канадських фірм", - сказав він журналістам після засідання уряду в середу.

Як повідомлялося, Україна оголосила 12 конкурсів на укладення угод про розподіл продукції (УРП) на розробку вуглеводневих родовищ.

На конкурси виставлено 12 ділянок: Грунівську, Варвинську, Русанівську, Охтирську, Бузівську, Зінківську, Іванівську, Ічнянську, Балаклійську, Софіївську, Берестянську та Угнівську. Родовища розташовані в Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Чернігівській, Сумській і Харківській областях.

Термін дії УРП - 50 років. Заявки на участь у конкурсах приймають протягом трьох місяців від дати публікації оголошення про їх проведення. Передбачається, що частка держави в прибутковій продукції має становити не менше ніж 11% її загального обсягу, максимальна частка інвестора - 70% загального обсягу виробництва (до повного відшкодування витрат інвестора).

Наприкінці лютого міжвідомча комісія з організації укладення та виконання УРП розпочала прийом заявок на участь у конкурсах на розробку дев'яти з 12 родовищ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

Україна може переглянути податкову базу у 2026 р. через розрив у зовнішньому фінансуванні - Гетманцев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА