14:48 17.01.2019

Рада підтвердила продовження мораторію на продаж с/г землі

1 хв читати
Рада підтвердила продовження мораторію на продаж с/г землі

Верховна Рада України на засіданні 17 січня не підтримала постанови народних депутатів Олексія Мушака та Віктора Пинзеника про скасування результатів голосування за закон про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року.

Таким чином, закон вступить у силу після його публікації.

Водночас депутати зазначили, що за період відсутності мораторію угоди з купівлі-продажу землі не проводилися, оскільки немає законопроекту про ринок землі.

"Минуло 17 днів без мораторію. Де всі ці араби, китайці, євреї та інші люди, які мали скупити українську землю? За ці 17 днів не купили жодного гектара землі. Останні 10 років потреби в продовженні мораторію не було", - заявив народний депутат Олексій Мушак (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Мораторій - це велика профанація, оскільки в Земельному кодексі чітко записано, що ринок землі з'явиться після відповідного закону", - додала нардеп Олена Сотник (Самопоміч").

"Три роки тому, коли ми продовжували мораторій, ми писали, що в першому півріччі уряд має розробити законопроект про ринок землі. У минулому році ми створили робочу групу на базі аграрного комітету і розробляємо цей законопроект. Я розраховую, що в квітні ми надамо цей закон на обговорення і потім передамо його до парламенту", - зазначив нардеп Олександр Бакуменко (БПП, заступник голови аграрного комітету ВР).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА