Інтерфакс-Україна
10:17 30.11.2018

Міноборони налагодило взаємодію з українськими підприємствами щодо прискорення постачання озброєння та техніки військам -

2 хв читати
Міноборони налагодило взаємодію з українськими підприємствами щодо прискорення постачання озброєння та техніки військам -

 Міністерство оборони України, підприємства держконцерну "Укроборонпром" та інші підприємства у рамках запровадження у низці областей країни воєнного стану налагодили взаємодію щодо прискорення постачання озброєння і техніки Збройним силам України, заявляє міністр оборони Степан Полторак.

"На сьогодні ми проводимо роботу щодо поповнення всіх видів запасів, тих, які забезпечили б виконання бойових завдань Збройними силами України. Також ми організували взаємодію з підприємствами "Укроборонпрому" та іншими підприємствами щодо прискорення постачання озброєння та техніки Збройним силам України, і це завдання вже виконується. Найближчим часом ви зможете переконатися, що підприємства "Укроборонпрому" виконують це завдання якісно", - відзвітував С.Полторак під час наради щодо посилення обороноздатності країни у президента в п'ятницю вранці.

Він також повідомив, що на сьогодні Міноборони розгорнуло пункти управління, також розгорнуто Координаційний центр із взаємодії з органами державної виконавчої влади та військовим командуванням.

"Цей центр працює при Міноборони України. Він складається з трьох об'єднаних центрів: один із них займається військово-політичним керівництвом, один займається управлінням, забезпеченням озброєнням і військової техніки, третій займається управлінням забезпечення матеріальними запасами", - уточнив міністр.

Крім того, повідомив С.Полторак, створено оперативну групу у складі представників усіх міністерств для оперативного вирішення питань постачання та забезпечення військ озброєнням і технікою, які ставить військове керівництво.

"Я хотів би сказати, що ми вперше задіяли таку форму роботи, і перші кілька днів показали, що вже є результати ефективності цієї роботи", - запевнив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА