19:44 31.10.2018

Порошенко заявляє про досягнення певного порозуміння з МВФ щодо впровадження в Україні податку на виведений капітал

2 хв читати
Порошенко заявляє про досягнення певного порозуміння з МВФ щодо впровадження в Україні податку на виведений капітал

Президент України Петро Порошенко наголошує, що займатиме послідовну позицію в питанні впровадження в Україні податку на виведений капітал, і заявляє про досягнення певного порозуміння з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у цьому питанні.

Говорячи про податок на виведений капітал на зустрічі з українськими та міжнародними бізнес-асоціаціями в Києві в середу, глава держави зазначив, що це питання було одним із ключових під час нещодавніх переговорів з МВФ. "Більше часу, ніж на дискусію щодо податку на виведений капітал з МВФ, було витрачено хіба що на урядові дебати стосовно тарифів", - сказав він.

"Від тотального заперечення цієї реформи, від категоричного "ні", на щастя, МВФ перейшов до її певного сприйняття", - зазначив П.Порошенко, уточнивши: "Ключові питання - бюджетні ризики, компенсатори".

Президент висловився за якнайшвидше вироблення прийнятної моделі цієї реформи для всіх сторін, зокрема для уряду, українського політикуму, міжнародних партнерів і бізнесу.

"Зі свого боку я не маю наміру відходити від ідеї податку на виведений капітал і сподіваюся, що її буде реалізовано за першої можливості", - сказав він.

"Хочеш вивести гроші (за межі України) на споживання, будь ласка, заплати. Хочеш інвестувати в розвиток (економіки та бізнесу - ІФ) - держава стимулює", - сказав П.Порошенко, пояснюючи свою думку.

Як повідомлялося, проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал" (№8557) авторства П.Порошенка зареєстровано у Верховній Раді в липні.

За словами президента, законопроект "не має і не входитиме в жодні суперечності з Міжнародним валютним фондом, оскільки цей законопроект набуде чинності лише тоді, коли у бюджеті буде передбачено відповідні компенсатори".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

Турецька Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн

Операційні витрати "АТБ" на альтернативне забезпечення електроенергією зросли вдев’ятеро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА