Інтерфакс-Україна
15:03 24.09.2018

Гройсман про можливе підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення: Жодних односторонніх рішень бути не може

1 хв читати
Гройсман про можливе підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення: Жодних односторонніх рішень бути не може

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив ПАТ "Укрзалізниця" проводити консультації з асоціаціями виробників щодо питання підвищення тарифів на вантажні перевезення.

"Українська залізниця" є сьогодні монополістом. До тарифів монополіста необхідно ставитися абсолютно ретельно, оскільки якщо буде надмірне коригування цін монополіста, це може призвести до серйозних втрат економіки ", - сказав він журналістам під час робочої поїздки до Тернополя в понеділок.

У зв'язку з цим В.Гройсман заявив, що завдання Міністерства інфраструктури та Антимонопольного комітету України - стежити за тим, "щоб не було перейдено межу здорового глузду".

"Я дав доручення "Укрзалізниці", щоб вони працювали з відповідними асоціаціями виробників і обговорювали цю тему. Жодних односторонніх рішень бути не може. Я цього не підтримую", - додав прем'єр.

Він також наголосив, що "Укрзалізниця" є дуже важливим підприємством для економічного зростання країни.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" розглядає у 2019 році можливість підвищення тарифів на 12%.

"Укрзалізниця" вважає трикратне підвищення тарифів на вантажоперевезення економічно обґрунтованим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виплати в рамках програми енергодопомоги отримали понад 43 тис. ФОПів – Свириденко

Ринок праці після 50: що насправді думають роботодавці - і що з цим робити

Попит на електромобілі в Україні в травні скоротився більш ніж удвічі – "Укравтопром"

Атаки РФ призвели до відключення е/е в п'яти областях, негода знеструмила споживачів у двох – "Укренерго"

Бюджетне ПСО для "Укрзалізниці" дає можливість говорити про реструктуризацію боргу компанії – міністр фінансів

Підвищення податку на прибуток банків до 50% створює ризики для всієї фінансової екосистеми України – президент ЛСОУ

GORO Mountain Resort підписав контракт із Doppelmayr Group на EUR20 млн для будівництва гондольної канатної дороги

ДПС підписала меморандуми про співпрацю з податковими службами Литви та Латвії

"Кернел" за 1,5 року з виведення олії під власним брендом на ринок Нідерландів довів обсяг продажів до 5,5 млн л

Україна отримала сьомий транш фінансування від ЄС – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА