Інтерфакс-Україна
16:49 13.09.2018

Суд підтвердив правомірність віднесення ПриватБанку до категорії неплатоспроможних

1 хв читати
Суд підтвердив правомірність віднесення ПриватБанку до категорії неплатоспроможних

Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позову до Національного банку України (НБУ) з вимогою скасувати рішення регулятора про віднесення ПриватБанку до категорії неплатоспроможних, і введення тимчасової адміністрації до фінустанови.

Як повідомляється на веб-сайті НБУ, відповідне рішення суд ухвалив 12 вересня 2018 року.

У повідомленні уточнюється, що позивачем виступив клієнт ПриватБанку Д.Касьяненко. Крім НБУ, відповідачами є Кабінет Міністрів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, за участю третіх осіб - Міністерства фінансів і самого Приватбанку.

Позивач звернувся до суду в грудні 2016 року. Після дослідження обставин справи Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення, яким повністю відмовив у задоволенні позову.

Як повідомлялося, 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України та акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Згідно з даними НБУ, на 1 червня 2018 року Приватбанк за розміром чистих активів посідав 1-е місце (258,376 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА