Інтерфакс-Україна
11:07 22.08.2018

Україна запропонує Молдові побудувати міст через Дністер

1 хв читати
Україна запропонує Молдові побудувати міст через Дністер

Уряд України запропонує Молдові побудувати міст через Дністер у Вінницькій області, написав віце-прем'єр Володимир Кістіон на своїй сторінці в Facebook у середу.

"Цей проект є економічно вигідним не лише для України і Молдови, а й усього Європейського Союзу. Тому уряд України має намір вийти з пропозицією до молдовської сторони підписати найближчим часом відповідну міжурядову угоду і розпочати будівництво моста", - зазначив він.

За словами В.Кістіона, на сьогодні найкоротшим шляхом між Києвом і Кишиневом є автодорога через місто Ямпіль Вінницької області, що передбачає також поромне сполучення між двома європейськими країнами завдовжки у 100 км, яке давно не відповідає вимогам часу і реальним потребам держав.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що будівництво зазначеного мосту відображено в Транспортній стратегії України до 2030 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА продовжує управляти часткою фрамдистриб’ютора "Вента ЛТД", яка належала російському "Катрен"

НБУ оштрафував MyCredit на 6,1 млн грн і банк "Авангард" на 2 млн грн

Відкрито три нових ЦОК в містах обслуговування "Тернопільобленерго" і "Черкасиобленерго"

Уряд виділив Києву 2 млрд грн на підготовку до зими – Свириденко

Уряд удосконалив порядок подання нотаріусами інформації про договори оренди нерухомості

Харків відмінив закупівлю низькопідлогових електробусів за EUR15 млн коштів ЄІБ

Міненерго запускає інформплатформу для визначення перспективних територій для "зеленої" генерації

ЄБРР і ЄС запускають програму підтримки приватного сектору України на EUR135 млн

Мінекономіки прогнозує врожай та експорт зернових та олійних на рівні приблизно минулого року

Банки за неповний травень профінансували проєкти з розбудови 127 МВт нової енергогенерації – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА