Інтерфакс-Україна
11:22 26.06.2018

Правоохоронці відкрили за 5 міс. 188 кримінальних проваджень щодо посадовців ДФС

1 хв читати
Правоохоронці відкрили за 5 міс. 188 кримінальних проваджень щодо посадовців ДФС

 Правоохоронні органи за січень-травень 2018 року відкрили 188 кримінальних проваджень за фактами корупційних та інших злочинів, скоєних посадовими особами Державної фіскальної служби (ДФС), повідомило відомство на сайті.

"З них за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС - 169", - уточнила ДФС.

При цьому ДФС відзвітувала про оголошення 44-х повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, а також направила до суду 20 обвинувальних актів, за якими 11 співробітників уже визнані винними в скоєнні злочинів.

Згідно з повідомленням, за січень-травень цього року спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції склали і направили до суду 76 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими 12 осіб визнані винними в адміністративних правопорушеннях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР і США домовилися знизити мита на низку товарів

Темпи сівби зернових за тиждень зросли на 31,9%, проте відставання від посівної-2025 ще більше 20%

Обсяг кредитів у квітні зріс на 2,3%, депозитів – на 2,6% – Нацбанк

Топменеджерка Ощадбанку: ми надаємо позитивне рішення на кредит приблизно 80% проєктів, кредитуємо – 65%

НУР спільно з урядом Німеччини та KfW планують у 2026р. запустити грантове фінансування енергопроєктів бізнесу – перший заступник

Обсяг імпорту в Україну легкових авто за 4 міс.-2026 скоротився на 14%

Winner має намір придбати приміщення в іноваційному парку UNIT.City

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Міненерго пропонує звільнити від обмежень е/е споживачів під час закупівлі не менше як 60% потреб у розподіленої генерації

Мінекономіки розширило перелік техніки з 15%-ю компенсацією 146 найменуваннями від 13 виробників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА