13:19 17.04.2018

В уряду сьогодні немає аргументів для підвищення пенсійного віку в Україні - Розенко

1 хв читати
В уряду сьогодні немає аргументів для підвищення пенсійного віку в Україні - Розенко

 Говорити про підвищення пенсійного віку в Україні не можна, доки не збільшено середню тривалість життя українців, заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Принципову позицію президента, і уряду сьогодні і мою персональну з цього питання (підвищення пенсійного віку - ІФ) ви знаєте... Три роки тому на перших переговорах із Міжнародним валютним фондом я категорично заперечив проти будь-якої можливості підвищення пенсійного віку в Україні. Цей питання не може розглядатися доти, доки в Україні значно не зросте тривалість життя українців. Коли сьогодні тривалість життя чоловіків в Україні становить 63-65 років, про яке підвищення пенсійного віку для чоловіків можна говорити?", - сказав П.Розенко журналістам у Києві у вівторок.

Він зазначив, що вся діяльність уряду має бути спрямована на створення нормальних умов життя людей, отримання нормальної медичної допомоги, запобігання нещасним випадкам і передчасній смерті, щоб досягти рівня європейських країн за тривалістю життя.

"І тоді у нас через 10-15 років з'явитися можливість, і ми зможемо говорити, що давайте ми збільшимо і тривалість трудового життя, щоб збільшити рівень пенсійного забезпечення. А сьогодні аргументів для того, щоб підвищувати пенсійний вік, у нас немає", - наголосив П.Розенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА