17:51 22.02.2018

Agrohub здійснить дослідження інноваційних пріоритетів агрогалузі

1 хв читати
Agrohub здійснить дослідження інноваційних пріоритетів агрогалузі

Організація Agrohub, що просуває інновації в аграрний сектор України, в 2018 році здійснить дослідження для виявлення інноваційних пріоритетів окремих агрокомпаній і галузі в цілому.

Згідно з прес-релізом організації, дослідження "Інноваційні пріоритети" (Innovation Agenda) допоможе агрокомпаніям сформувати та задокументувати запит на технології, побудувати процес інтеграції нових технологій і розпочати практичну взаємодію зі стартапами, підприємцями, науковими інститутами.

"Це відправна точка для системного розвитку інновацій у будь-якій компанії. В результаті у компанії з'являється документ, який відповідає на три питання: які інновації у нас у пріоритеті; яким чином ми їх впроваджуватимемо; якого ефекту очікуємо", - пояснила засновник і директор Agrohub Юлія Порошенко, слова якої наведено в прес-релізі.

Методологія дослідження — діагностика агрокомпаній, виявлення їхніх пріоритетних потреб, побудова ефективної моделі впровадження інновацій — як внутрішніх, так і за концепцією Open Innovation.

Дослідження здійснюватиметься за підтримки міжнародної компанії Civitta. Зацікавленість в Innovation Agenda вже підтвердили кілька агрокомпаній, зокрема агрохолдинг "ІMK" та агропромислова група Agricom.

Проект фінансуватиметься агрокомпаніями-замовниками.

Agrohub - організація, що сприяє проникненню інновацій в український агросектор та об'єднує зусилля численних гравців у галузі для досягнення колективних переваг. Восени 2017 року Agrohub спільно з компанією "Миронівський хлібопродукт" і технологічним кластером Radar Tech запустив акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator. Також організація уклала освітнє партнерство з Києво-Могилянською бізнес-школою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

McDonald's в Україні оснастив генераторами вже понад 70% ресторанів

Уряд конкретизував перелік об'єктів критичної інфраструктури з пріоритетним електропостачанням

Після спаду спеки обсяги відключень е/е знизяться - голова Держенергонагляду

Уряд пропонує збільшити видатки держбюджету-2024 на 434,6 млрд грн і доходи на 214,5 млрд грн

Бізнес скаржиться на затримку відображення статусу критично важливих підприємств у "Дії"

Кабмін внесе до Ради проєкт зростання видатків держбюджету-2024 на 495,3 млрд грн і податків на 140 млрд грн - депутат

Рада дала право Кабміну призупинити виплату за держборгом до 1 жовтня для його реструктуризації - депутат

Обстріл спричинив пожежу на території шахти в Донецькій обл., імпорт е/е знижено через аномальну спеку і зростання енергоспоживання в ЄС

Рада ухвалила закон про підвищення акцизу на пальне - депутат

Електроенергія, що імпортується для БФК Gulliver, на 25% дорожча за українську і на 10% дешевша за е/е від дизель-генераторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА