Інтерфакс-Україна
09:29 02.01.2018

У Росії припинив існування Резервний фонд

1 хв читати
У Росії припинив існування Резервний фонд

Із 1 січня 2018 року припинив існування Резервний фонд Росії. Усі додаткові доходи російського бюджету відтепер спрямовуватимуться до Фонду національного добробуту, повідомило радіо "Свобода".

Резервний фонд був призначений для фінансування дефіциту бюджету в разі різкого падіння доходів. Згідно з даними Міністерства фінансів, станом на 1 грудня 2017 р. його розмір становив 995 млрд руб. (близько 480 млрд грн).

Обидва фонди були утворені дев'ять років тому в результаті поділу Стабілізаційного фонду.

Фонд національного добробуту був умовно розділений на дві частини: одна призначалася для виплати пенсій у довгостроковій перспективі, інша - для інвестицій у самоокупні інфраструктурні проекти. Згідно з оцінкою міністра фінансів Росії Антона Силуанова, на 1 січня розмір Фонду національного добробуту має становити 3,8 трлн руб. (близько 1,8 трлн грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА