10:51 15.12.2017

USAID планує новий проект із підтримки реформ в енергетиці України на $90 млн

1 хв читати
USAID планує новий проект із підтримки реформ в енергетиці України на $90 млн

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує новий проект із підтримки реформ в енергетиці України вартістю до $90 млн із п'ятирічним терміном реалізації, повідомила член комітету Верховної Ради з ПЕК Ольга Белькова.

"Проект на стадії шліфування і відбору виконавців урядом США. На нашому боці - інтерес, підтримка та бажання співпрацювати", - зазначила вона на своїй Facebook-сторінці.

За її даними, у фокусі нового проекту будуть упровадження конкуренції на енергоринках, допомога муніципальній владі, пошук нових механізмів стимулювання ВДЕ, кібербезпека енергетики, становлення регулятора ринку енергетики, прозорість ринкової інформації, пошук нових моделей управління ГТС, інтеграція України з ринками ЄС.

У свою чергу, за даними прес-служби Держатомрегулювання, Єврокомісія розпочинає новий проект "Посилення можливостей Держатомрегулювання щодо регулювання ядерної діяльності, ліцензування та аналізу важких аварій для ядерних установок". Вартість проекту - понад EUR5,5 млн, термін реалізації - три роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

Новий голова Держстату має за мету здійснити цифрову трансформацію служби

"Метінвест" у війну через дефіцит кадрів відмінив конкурси на вакантні позиції та скоротив терміни навчання

Голова ОТП Банку про динаміку дропів з уведенням лімітів: раніше це були сотні, зараз - до 10 в день

Сметанін: Українська оборонка потребує скасування дублюючих штрафних санкцій

Виробники, що збільшують локалізацію, матимуть переваги у державних закупівлях

Найбільшим попитом на ринку комерційних площ у складі ЖК користуються приміщення до 150 кв. м

Стефанішина: ми наближаємось до завершення скринінгу за переговорним Кластером 2 "Внутрішній ринок"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА