07:52 14.12.2017

Нафта Brent подорожчала після різкого зниження напередодні

2 хв читати
Нафта Brent подорожчала після різкого зниження напередодні

Ціни на нафту відновлюються в четвер після різкого падіння в середу, пов'язаного зі збільшенням видобутку нафти в США до рекорду і подальшим підвищенням комерційних запасів бензину.

Припинення роботи одного з найважливіших нафтопроводів в Північному морі, Forties Pipeline System, яке може затягнутися на кілька тижнів, підтримує зростання нафтового ринку.

Котирування лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures збільшилися на $ 0,36 (0,58%) - до $ 62,80 за барель.

Ціна січневого контракту на WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на $ 0,10 (0,18%), до $ 56,70 за барель.

До закриття попередньої сесії вартість Brent впала на $ 0,90 (1,42%), до $ 62,44 за барель, WTI - на $ 0,54 (0,95%), до $ 56,60 за барель.

Видобуток нафти в США виріс за підсумками восьмого тижня поспіль - на 73 тис. барелів на добу (б / д), до 9,780 млн б / д, встановивши новий рекорд згідно щотижневих підрахунків. Темпи зростання продовжують посилюватися щотижня.

"Посилення зростання видобутку і потенціал збільшення поставок з США викликають побоювання. Ціни залишаються завищеними, незважаючи на зниження останнім часом. Ключовими темами в 2018 році будуть скорочення нафтовидобутку ОПЕК і зростання видобутку в США", - вважає головний стратег CMC Markets Майкл Маккарті.

У четвер інвестори чекають публікації щомісячної доповіді Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) з ринку нафти.

Компанія Ineos, оператор нафтопроводу Forties, закрила НПЗ Grangemouth в Шотландії в зв'язку з перебоями в поставках нафти. Згідно з уточненими даними, ремонт трубопроводу триватиме від двох до чотирьох тижнів.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десятка мереж АЗС у 2024р збільшили виплату податків на 40

СЕО "ArcelorMittal Кривий Ріг" закликав міжнародних партнерів створити СП з АМКР для розвитку видобутку копалин у регіоні

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА