11:59 05.12.2017

Кабмін перерозподілив 128 млн грн на оплату прав трансляції зимової та літньої Олімпіад

1 хв читати
Кабмін перерозподілив 128 млн грн на оплату прав трансляції зимової та літньої Олімпіад

Кабінет Міністрів України перерозподілив 128 млн грн Національної громадської телерадіокомпанії України на оплату прав трансляції зимової та літньої Олімпіад.

Згідно з розпорядженням №847 від 1 грудня, уряд перерозподілив 128,4 млн грн, що залишилися після проведення пісенного конкурсу "Євробачення - 2017", на програму "Фінансова підтримка Національної громадської телерадіокомпанії України".

Згідно з повідомленням, що додається до розпорядження, передбачається, що кошти будуть спрямовані на забезпечення трансляції ХХIII зимових Олімпійських ігор, що триватимуть з 9 до 25 лютого 2018 у Пхенчхані (Корея), а також на виплату першого траншу за ліцензійні права на висвітлення XXXII літніх Олімпійських ігор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА