13:14 22.11.2017

В ІСД називають недостовірною інформацію про переговори з продажу меткомбінатів у Польщі та Угорщині

2 хв читати
В ІСД називають недостовірною інформацію про переговори з продажу меткомбінатів у Польщі та Угорщині

 Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) не провадила переговорів через дочірню компанію ISD Polska про можливий продаж металургійного комбінату ISD Huta Czestochowa (Польща).

"Це все дезінформація та піар. Начебто покупці - польська промислова група (Węglokoks - ІФ) - ні з ким не провадили переговорів: ні з корпорацією, ні з банками. Хоча розмови такі точаться, але вони не мають ніякого підґрунтя", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело в корпорації.

Співрозмовник агентства припустив, що у "начебто покупців" можуть бути такі наміри, але вони "жодного кроку нікуди не робили".

"Тому питання це не стоїть на порядку денному і не стосується реального стану справ", - підсумував співрозмовник агентства.

За його словами, державна польська промислова група дійсно придбала два метпідприємства, але не змогла вибудувати виробничий цикл.

"У них немає всаду (етап технологічного ланцюжка в металургії під час виготовлення прокату - ІФ), тому умовно вони зацікавлені в нашому всаді слябів. Але ніяких переговорів не було. Це питання лише з власниками корпорації "ІСД" - з ними вони можуть провадити переговори. При цьому ISD Huta Czestochowa нині працює стабільно", - констатував співрозмовник агентства.

У свою чергу ISD Polska також поширила заяву, в якій спростовує інформацію низки польських ЗМІ про начебто проведення переговорів.

"Від імені ISD Polska Sp. z o.o. заявляємо, що ми не проводили і не проводимо жодних переговорів щодо купівлі ISD Huty Częstochowa Sp. z o. o., а також будь-якої іншої компанії групи ISD в Польщі, групою Węglokoks", - йдеться в документі.

Представник "ІСД" також спростував проведення переговорів про начебто продаж угорського меткомбінату Dunaferr.

"Щодо Dunaferr також нічого немає. Ця заява держструктур Угорщини (члена уряду - ІФ) давня - вони вже п’ять років про це говорять. Говорити можна, але треба знайти гроші у бюджеті, це величезна та складна процедура. І, окрім заяви, ніхто практичних кроків ніколи не робив. І це питання може обговорюватися з російськими та українськими власниками корпорації", - наголосив співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, в польських ЗМІ пройшла інформація про плани польської держпромгрупи Grupy Kapitalowej Weglokoks придбати ISD Huta Czestochowa. Крім того, угорські ЗМІ повідомляли про намір уряду викупити Dunaferr у корпорації "ІСД".

ІСД підписала договір купівлі-продажу меткомбінату Huta Stali Czestochowa на початку липня 2005 року. Проектна потужність листопрокатного виробництва - близько 1 млн тонн на рік. Основними споживачами раніше були польські судноверфі.

ІСД засновано в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr та ISD-Huta Czestochowa.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

Проєкти відновлення житла під загрозою зупинки - профільне об'єднання

Гривня знову опустилася до нового мінімуму - 41,5 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА