Інтерфакс-Україна
14:50 18.07.2025

Рада ЄС постановила знизити верхню межу ціни на нафту РФ до $47,6 за барель

1 хв читати
Рада ЄС постановила знизити верхню межу ціни на нафту РФ до $47,6 за барель

Рада ЄС затвердила в п'ятницю 18-й пакет обмежувальних заходів щодо РФ, який включає зниження верхньої межі ціни на російську нафту до $47,6 за барель, повідомляється в комюніке ради, що коментує її постанову.

"Сьогоднішнім пакетом заходів ЄС скорочує доходи Росії від енергоносіїв за допомогою ряду різних заходів. ЄС знижує максимальну цінову межу на нафту з $60 до $47,6 за барель, щоб привести її у відповідність з поточними світовими цінами на нафту, і вводить автоматичний і динамічний механізм коригування максимальної цінової межі на нафту та забезпечення її ефективності", - йдеться в публікації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку війни в Україні встановлено 703 МВт ВЕС – глава УВЕА

Україна може отримати до 8,2 млн т вторинної сировини з відходів від руйнувань – дослідження ПРООН

ДМС: імпорт за 5 міс.-2026 зріс на 30%, експорт – лише на 4%

Фон дер Ляєн: у сфері торгівлі ми пропонуємо вперше обмежити риболовство, заборонити допоміжне обладнання для дронів та інше

Потреби газової генерації в газі становлять орієнтовно 2,5-3 млрд куб. м на рік – топменеджер "Нафтогазу"

Інфляція в Україні у травні знизилася до 0,9%, в річному вимірі – до 8,2% – Держстат

NovaPay розмістив 14-й випуск облігацій обсягом 200 млн грн

Виплати в рамках програми енергодопомоги отримали понад 43 тис. ФОПів – Свириденко

Попит на електромобілі в Україні в травні скоротився більш ніж удвічі – "Укравтопром"

Атаки РФ призвели до відключення е/е в п'яти областях, негода знеструмила споживачів у двох – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА