Інтерфакс-Україна
21:53 04.04.2025

Кабмін погодив перший внесок 2 млрд грн на підтримку 200 прифронтових і прикордонних громад у 8 областях – Зеленський

1 хв читати
Кабмін погодив перший внесок 2 млрд грн на підтримку 200 прифронтових і прикордонних громад у 8 областях – Зеленський

Кабінет міністрів погодив перший внесок 2 млрд грн на підтримку 200 прифронтових і прикордонних громад у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Сумській, Чернігівській, Миколаївській, Луганській областях, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні урядовці вже погодили параметри підтримки. Йдеться про перший внесок – щонайменше це буде 2 мільярди гривень для 200 громад на Донеччині, в Запоріжжі, Харківщина, Херсонщина, Сумщина, Чернігівщина, Миколаївська область та Луганщина. Також – громади Дніпровщини. Будемо дивитися на результат використання цих коштів і будемо продовжувати цю фінансову підтримку", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у п’ятницю.

За його словами, ці кошти можна буде використати додатково на найбільш гострі безпекові потреби, "те, що стосується передусім захисту людей, ремонту й відновлення, спеціального транспорту, будівництва укриттів".

Президент доручив уряду оперативно спрямувати кошти в громади.

3 квітня Зеленський за результатами своєї зустріч з керівниками громад у Чернігівській області повідомив, що наступного тижня уряд має прийти рішення щодо спрямування додаткових коштів на підтримку прифронтових та прикордонних з РФ громад.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА