Інтерфакс-Україна
12:16 05.08.2024

$3,9 млрд від США підуть на пенсії та зарплати вчителям і лікарям - Шмигаль

1 хв читати
$3,9 млрд від США підуть на пенсії та зарплати вчителям і лікарям - Шмигаль

Отримані Україною від США кошти в розмірі $3,9 млрд підуть на зарплати вчителям, лікарям, рятувальникам, виплату соціальної допомоги й пенсій, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Ці кошти допоможуть у фінансуванні таких пріоритетних видатків бюджету, як зарплати вчителів, медиків і рятувальників, пенсії та соціальні допомоги", - написав Шмигаль у соцмережі Х у понеділок.

За його словами, Україна цього року отримає від США $7,8 млрд прямої бюджетної допомоги, "що дасть змогу впевнено пройти цей фінансовий період".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА