Інтерфакс-Україна
16:10 25.07.2024

Ситуація в енергосистемі України покращилася, ремонти тривають - прем'єр

1 хв читати
Ситуація в енергосистемі України покращилася, ремонти тривають - прем'єр

Загальна ситуація в енергосистемі України покращилася, але ремонти її об'єктів тривають, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Як ми й обіцяли, загальна ситуація в енергосистемі зараз покращилася. Ремонти тривають. Відновлення триває. Програми підтримки для встановлення додаткової малої генерації працюють. Є результати", - сказав Шмигаль на виїзному засіданні уряду в Херсонській області в четвер.

Щодо Херсонщини, то, за словами прем'єра, в області також триває активна підготовка, зокрема, "Херсонтеплоенерго" вже має сім когенераційних установок, отриманих у рамках співпраці з USAID.

Крім того, відбувається забезпечення автономності медзакладів. Із дев'яти лікарень Херсонської області резервне теплопостачання забезпечено у восьми, резервні свердловини - у п'яти, резервне електроживлення є у всіх дев'яти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА